Skawa Wadowice napisał(a):

Na szczescie Albert nie rozumie po polsku w przeciwienstwie do Sobola i nie przeczyta ekspertow z forum i nie poda sie do dymisji jak Radek.
Jarek nie zwolnil Radka sam, wiec tym bardziej nie zwolni Alberta po pol roku z PP. Zapomnij
Lepiej wlaczcie fm i szukajcie talentow z nizszych lig i podrzucajcie analitykom, moze w taki sposob sie przydacie
|
W Wiśle mogą pracować i grać tylko znajomi więc szkoda czasu na poszukiwania.
Poza tym tu i tak 90 procent po krótkim czasie notuje duży regres.