Gunner1906 napisał(a):

Wyjebac Junce i zostawić Szota? To wy chcecie awansować w przyszłym roku czy spaść do II ligi?
|
W normalny klubie po takim sezonie obaj powinno wylecieć.
Ale my nie jesteśmy normalnym klubem...
@MMTS - i Uryga, i Eneko są nędzni. Ale to nic w porównaniu z bokami obrony, tam dopiero są jaja! Jedynymi obrońcami którzy się do końca nie skompromitowali są Jaroch i Colley.