Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 18.05.2024, 19:38
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Wyjebac Junce i zostawić Szota? To wy chcecie awansować w przyszłym roku czy spaść do II ligi?
Przecież Junca jest zmasakrowany kontuzjami... Z niego nic nie będzie, zaraz znów jakiś uraz złapie.

A Szot? Nie wiem czemu, ale wierzę w tego chłopaka Poza tym pasuje jako wyrobnik 1 ligowy

Odpowiedz cytując