Gunner1906 napisał(a):

Wyjebac Junce i zostawić Szota? To wy chcecie awansować w przyszłym roku czy spaść do II ligi?
|
Przecież Junca jest zmasakrowany kontuzjami... Z niego nic nie będzie, zaraz znów jakiś uraz złapie.
A Szot? Nie wiem czemu, ale wierzę w tego chłopaka

Poza tym pasuje jako wyrobnik 1 ligowy