|
Szkoda słów jak to wygląda.
Jedyny Rodado, który przerasta tę ligę i na którym na szczęście zarobimy, żeby spłacać długi. Ale kto tu będzie grał w przyszłym sezonie i czy z kolei nie będziemy się bić o spadek niżej..
Szefostwo skompromitowało siebie, klub i kibiców w kolejnym sezonie. Mam nadzieję, że raz na zawsze ten chory hiszpański pomysł z Kiko pójdzie na śmietnik.
|