|
Pierwszy aż od dawna, chyba od sezonu spadkowego - nie miałem aż tak dużych obaw przed jakimkolwiek meczem - może dlatego postanowiłem sprawdzić jedynie wynik i to po zakończeniu spotkania.
Przewidywania okazały się niestety trafne.
Markus czekam na twoje epopeję na temat zajebistego trenera, dyrektora i świetnych hiszpańskich transferów. Najlepszy masz Hiszpan to ten przy którym Kiko nie maczał palców.
|