|
Nie chce mi się sprawdzać, żeby obalić tezę, że przegraliśmy przez słabych obrońców.
Sobol na razie ma lepszą średnią punktową i znaaaacznie lepsza średnią bramkową od Rude.
Czy do grudnia mieliśmy dobrych obrońców a od lutego słabych?
Kto odszedł zimą?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|