|
Trener powinien wypie.dalać ponieważ nie wykonał zadania czyli awansu i szczęśliwie zdobyty pp niczego tu nie zmienia. Każdy Polak będący na jego miejscu zostałby zniszczony za taki wynik i grę tymczasem przybłęda wyciągnięty z kapelusza ma tu obrońców.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 18.05.2024 o godz. 19:37.
|