Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 18.05.2024, 19:31
Co do finansowania katowic z miasta to maja chyba ponad 40mln. Ale mniejsza o to. Wszyscy tak sie nimi jaracie, ale Gorak tam siedzi od 2019. Bywalo gorzej, kibice sie obrazali nie chodzili na mecze. A teraz wielcy wierni zapelniaja 5k blaszoka. Niektorzy tutaj zegnaja Rude po pol roku. Dobrze ze nie rzadzicie klubem wariaty.

oj Eneko na narodowym wlales nadzieje, dales tlen a dzisiaj w 5 minucie jak debil. Wgl sporo tych czerwonych kartek. Wyjebac slabe ogniwa, wzmonic i jedziemy dalej. W przyszlym sezonie nie bedzie sosnowca to sie musi udac XD

Gksowi zycze awansu kosztem arki.
Odpowiedz cytując