Temat
:
33. kolejka, GKS Katowice - Wisła Kraków, 18 maja 2024, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
134
18.05.2024, 19:29
Wyjebac Junce i zostawić Szota?
To wy chcecie awansować w przyszłym roku czy spaść do II ligi?
Gunner1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gunner1906
Znajdź inne posty napisane przez Gunner1906