MMTS napisał(a):

A co napisałem. Że na bazar z nimi. Czytaj że zrozumieniem
A bronienie ekipy trenersko sportowej po takim blamazu jest chyba nie na miejscu. Ochłoń.
|
Ja do trenera nic nie mam. Rude nie kazał Urydze podawać do zawodnika Katowic. Rude pewnie im kilka razy rozrysował jak bronić SFG Katowic. I co z tego?