Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1596
Stary 18.05.2024, 19:27
Witalis napisał(a):Wyświetl post
No bez jaj, wiele można złego napisać o obecnym składzie, ale nie że 9 miejsce w I lidze jest adekwatne albo ponad stan, co uzasadniałoby utrzymanie trenera.
Awans wygrywa się obroną. Ile razy zachowaliśmy w tym sezonie czyste konto? Jeżeli dwie-trzy bramki to za mało żeby zremisować z czołówką, jeśli non stop tracimy gole po indywidualnych odpałach - sorry, ten skład słabo się jak widać sprawdza w lidze gdzie trzeba grać mecz za meczem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując