Witalis napisał(a):

|
No bez jaj, wiele można złego napisać o obecnym składzie, ale nie że 9 miejsce w I lidze jest adekwatne albo ponad stan, co uzasadniałoby utrzymanie trenera.
|
Awans wygrywa się obroną. Ile razy zachowaliśmy w tym sezonie czyste konto? Jeżeli dwie-trzy bramki to za mało żeby zremisować z czołówką, jeśli non stop tracimy gole po indywidualnych odpałach - sorry, ten skład słabo się jak widać sprawdza w lidze gdzie trzeba grać mecz za meczem.