|
Wsytarczą boki obrony wzmonic i skrzydla oba tak zeby kazdy z tych 4 umial dograc jak Junca i bedzie w koncu wpadalo wiecej bramek. Bo na dosrodkowaniach bocznych opieramy gre. Obrona slaba w ..... Ale boki sie wynieni i powinno hulać. No i pytanie co z Rodado? Jak nie on to moze Mbappe jest na wyjebaniu z psg.
Kasy nie ma? to trzeba znalezc. Zawsze jak sie noga powinie to na licencji Wieczystej zagramy.
Albercik dopiero pol roku siedzi. Zostanie na kolejny sezon. Nie ma sensu zonglowac trenerami tak czesto
|