Do wyjebania:
-Sapała;
-Raton;
-Żyro;
-Łasicki;
-Uryga (do Płocka);
-Saturstegi;
-Junca;
-Bascha wiadomo(mam nadzieje ze teraz konczy kontrakt?);
-Colley-bo przepłacony x2;
-Broda bo nie ma zdrowia, a umiejetnosci na podbeskidzie czy resovie;
-Villar-koniec kontraktu chyba ze za 3k euro chcialby podpisac, a taki Miłosz Kozak 3x tanszy zjada go w każdym aspekcie;
-Krzyżanowski jeśli byłby kupiec za przyzwoite pieniądze, gdyż u nas zmarnuje się na 90%;
-Talar

- aaa PARODYSTA Bregu, ale jego nie wymieniałem, gdyż ma kontrakt do czerwca, Omrani również
Zostawić:
-mimo wszystko Jarocha bo to wyrobnik 1 ligowy ktorych potrzebujemy;
-Szot;
-Carbo;
-Duda;
-Gogół;
-Alfaro;
-Baena;
-Goku (może otrząśnie się);
Rodado wiadomo, ale piniondze będą potrzebne, a i sam zawodnik bedzie naciskal by odejsc;
-Sobczak jako rezerwowy - wejścia na ostatnie 15-20 minut miał przyzwoite - w pierwszej 11 dramatyczny;
-Olejarka - może otrząśnie się, gdyż pierwszą rundę z ławki miał przyzwoitą, co się stało potem nie mam pojęcia.
No i chyba to tyle.
Ino skąd piniondze na to?
Jakich wyrobników weźmiemy ? Pomysły Kiko mimo wszystko ksoztują i nie będzie nas stać na zawodników pokroju Carbo, Muli, czy Igbekeme, a takich Baenów, Eneków to jest pełno w tej śmeisznej drwalskiej lidze
W przyszłym sezonie pomijajac naszą kadrę będzie jeszcze ciężej awansować bo spadają kolejne mocne drużyny. Łks, Ruch, Korona.