Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.05.2024, 19:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Taaaa bo wizja zeby grac jak Barcelona bez obrony to powstała w głowie Krzyzanowskiego. To on jest winny tej wizji gry która forsuje Rude, Kiko i Królewski - "czyli atak bez trzymanki a a z tyłu to jakos bedzie"


Znowu w dekiel bije? Nie ośmieszaj się manipulancie. Prym mieli podobno wieśc Hiszpanie - w praktyce tylko Rodado i Carbo sa lepsi od reszty. Reszta to przeplacony szrot. Lechia nam pokazła ile sa warci Baeny Villare Alfaro Goku czy podobno super defensor Juna co się zesrał i zrobił 2 żółtka +karnego, Zejdż na ziemoie manipulancie.

btw
Mlynski to ten sam poziom co Baena i Villar. Nie zyjmy fantazjami
Ta, a dzisiaj Krzyżanowski zagrał ręką bo Rude Mamy pajaców, nie obrońców. Gole strzelamy, ale jak trzeba bronić wyniku - no, długo ta obrona zwykle nie trwa
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2024 o godz. 19:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując