wolfy napisał(a):

Bla bla bla.
GKS dostał ile milionów od miasta? 25? 35? Jacy oni biedni...
Strzeliliśmy trzy bramki z Lechią, dwie z Katowicami, nie wystarczyło to nawet do remisu. Sam Krzyżanowski zawalił nam 7 punktów, Uryga, Łasicki i Szot pewnie nawet więcej. Możemy bredzić jak potłuczeni że wszyscy won, ale jasno widać która formacja nie dowozi.
Jeżeli po sezonie nie będzie solidnego wietrzenia szatni i nie przyjdzie ze trzech stoperów i czterech bocznych obrońców (ew. trzech jak Jaroch zostanie) to nie mamy o czym marzyć. Przecież to co grają Uryga, Łasicki, Krzyżanowski i Szot to jakiś kabaret. Co wrzutka to chłopaki zaskoczone.
|
A co napisałem. Że na bazar z nimi. Czytaj że zrozumieniem
A bronienie ekipy trenersko sportowej po takim blamazu jest chyba nie na miejscu. Ochłoń.