|
Co do Kutwy. Niecały rok temu gralem przeciwko niemu w amatorskich rozgrywkach na orliku - w playarenie. Mieli oprócz niego jeszcze jednego młodego chlopaka z garbarni (notabene byly junior Wisly - Seweryn)U nas jeden zawodnik z okręgówki, reszta bez klubów tylko rekrecyjna gra na orlikach raz, dwa razy w tygodniu. Wygralismy.
|