|
Rodado, Duda, Gogol, Chichkan i może Carbo i Alfaro
.cała reszta spakować do reklamówki i na bazar.
GkS dużo lepszy bo lepiej trener rozumie realia ligi.
Bo piłkarzom się chciało.
Bo Prezes nie pisze w necie pierdół
Bo tych kilkunastu gości stanowiło drużynę a nie zbieraninę przypadkowych mających do siebie pretensje kopaczy.
Bo dyrektor sportowy szył na miarę a nie na magiczny notes.
Nawet nie wiadomo co teraz zrobić. W tym układzie 5 mln z pucharu i jakieś euro z eliminacji uratują rok.
Rodado pewnie odejdzie. I zostaniemy z Zyro? Eh...
|