Temat
:
33. kolejka, GKS Katowice - Wisła Kraków, 18 maja 2024, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
3
18.05.2024, 18:53
wolfy
napisał(a):
W czwartej zagra? No tak, musiałeś przelicytować resztę oszołomów
Brawo, w pięknym stylu zrobione.
Wilczku, czy będziesz się tak samo rakiem wycofywał z poparcia Rude, tak jak robisz to w przypadku Wujka Jurka?
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor