azor napisał(a):

|
Jeżeli ktokolwiek użyje argumentu, że czerwo się nie należało i ustawiło mecz (a użyje go na pewno markus, drozd, wilczek i lesiu) powinien dostać dożywotniego bana z podpisem pod nickiem âskończony dureńâ
|
Bez jaj. Raczkowski i tak długo trzymał nas w grze. Czerwo dla Dudy czy karny po ręce Krzyżanowskiego spokojnie można było podyktować.
Czerwona jest ewidentna dla Eneko i tylko ktoś upośledzony to zakwestionuje.