|
Dla mnie to fenomen.
Jak taka skompromitowana wielokrotnie osoba jak Kikuś może być dyrektorem Wisły?
To tak jak ludzie z wyrokami za czasów przyjacielskich z lat 16-18 z Kikuśkiem w roli trenera, gdy cała piłkarska Polska śmiała się kogo Wisła wybrała na trenera.
|