sandomingo napisał(a):

Wisła Kraków zagra w 4 lidze w 2025 roku.
Wykonało się.
Mozna pisać, że czerwona kartka ustawiła.mecz no ale...
Ta drużyna nie ma kompletnie pomysłu na grę.
|
W czwartej zagra? No tak, musiałeś przelicytować resztę oszołomów

Brawo, w pięknym stylu zrobione.