|
Ángel dziękujemy. W przekroju sezonu jako jedyny prezentowałeś profesjonalizm, ambicję i postawę godną Wiślaka na boisku.
Cała reszta wypierd...
Począwszy od prezesa, poprzez dyrektora sportowego, trenera, skończywszy na zawodnikach, że szczególnym uwzględnieniem kapitana zespołu.
Niestety marzenia się rzadko spełniają. Jeśli nie stanie się cud, zostaniemy zapewne z najgorszymi zawodnikami obecnego składu, wagonem szrotu naprędce ściągniętym i trenerem od tabelek ekscela.
|