Drozd napisał(a):

|
Nie wiem czy Kutwa ma budowę dziecka. Wiem że ma 20 lat i 185 wzrostu. Może jest cherlawy na razie , ale lepszy taki niż Uryga czy Łasicki którzy mają zwrotność walca drogowego. Dzisiaj miał do pilnowania napakowanych karków z Katowic gdzie średnia wieku jest koło 30. Nic dziwnego że był przestraszony zwłaszcza, że wszedł nagle.
|
Ja tego nie piszę o Kutwie żeby dowodzić, że Uryga czy Łasicki są lepsi: bo nie są, to paralitycy, którzy poważne problemy psychoruchowe.
Problem jest taki, że żaden z powyższych nie powinien u nas grać. My potrzebujemy na obronie zawodników szybkich, skocznych, zwinnych. A mamy same kołki wbite w ziemię albo dzieci jak Kutwa.