Książę Palownik napisał(a):

Żaden Kutwa nie powinien grać, bo ma fizyczną budowę dziecka i nie nadaje się do sportu.
Piłkarzy powinniśmy dobierać patrząc, czy spełniają jakieś podstawowe kryteria motoryczne i fizyczne. No ale nie: my się lubujemy albo w zawodnikach z problemami o charakterze paralitycznym (Colley, Uryga, Satrustegui) albo inwestujemy w dzieci, które się boją własnego cienia.
|
Nie wiem czy Kutwa ma budowę dziecka. Wiem że ma 20 lat i 185 wzrostu. Może jest cherlawy na razie , ale lepszy taki niż Uryga czy Łasicki którzy mają zwrotność walca drogowego. Dzisiaj miał do pilnowania napakowanych karków z Katowic gdzie średnia wieku jest koło 30. Nic dziwnego że był przestraszony zwłaszcza, że wszedł nagle.