Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 18.05.2024, 18:33
Szneka napisał(a):Wyświetl post
panowie co musi się stać abyśmy weszli do baraży? Tak szczerze. My wygrana z TBB a reszta?
się okaże jak się kolejka skończy

Tylko... do czego nam te baraże? Żebyśmy zobaczyli o jedną kompromitacje w tym sezonie więcej? Nie potrafimy wygrać z Sosnowcem czy Resovią, a z Lechią i GKS tracimy 9 bramek. Dajcie spokój.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując