Szneka napisał(a):

|
panowie co musi się stać abyśmy weszli do baraży? Tak szczerze. My wygrana z TBB a reszta?
|
się okaże jak się kolejka skończy
Tylko... do czego nam te baraże? Żebyśmy zobaczyli o jedną kompromitacje w tym sezonie więcej? Nie potrafimy wygrać z Sosnowcem czy Resovią, a z Lechią i GKS tracimy 9 bramek. Dajcie spokój.