Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 18.05.2024, 18:26
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A w międzyczasie wygranie pucharu. Więc trudno to nazywać zjazdem. Zwyczajnie w lidze niektórzy zawodnicy grali dużo słabiej niż potrafią, co kosztowało nas punkty. Teraz sztab szkoleniowy powinien ocenić którzy spełnili oczekiwania a którzy zawiedli i podjąć decyzję.

Jeżeli dalej piłkarze będą sobie wybierać kiedy im się chce to daleko nie zajedziemy.
Dlaczego w lidze grają dużo gorzej niż w pucharze?
Kto jest od tego, żeby zaszczepić w nich odpowiednie podejście do klubu, który reprezentują?
Czy czasem nie trener lub psycholog sportowy?
Jeśli sztab zaś nie potrafi skłonić zawodników do walki, to co dalej?
Odpowiedz cytując