Drozd napisał(a):

A w międzyczasie wygranie pucharu. Więc trudno to nazywać zjazdem. Zwyczajnie w lidze niektórzy zawodnicy grali dużo słabiej niż potrafią, co kosztowało nas punkty. Teraz sztab szkoleniowy powinien ocenić którzy spełnili oczekiwania a którzy zawiedli i podjąć decyzję.
Jeżeli dalej piłkarze będą sobie wybierać kiedy im się chce to daleko nie zajedziemy.
|
Dlaczego w lidze grają dużo gorzej niż w pucharze?
Kto jest od tego, żeby zaszczepić w nich odpowiednie podejście do klubu, który reprezentują?
Czy czasem nie trener lub psycholog sportowy?
Jeśli sztab zaś nie potrafi skłonić zawodników do walki, to co dalej?