Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3967
Stary 18.05.2024, 18:14
Elendil napisał(a):Wyświetl post
tak dużo kasy miał Ruch, ŁKS, Puszcza czy teraz GKS czy Arka? Jedynie Lechia sypnęła konkretnie, reszta zespołów z tego i poprzedniego sezonu grała znacznie lepiej niż Wisła za znacznie mniejszą kasę.
Bo my jesteśmy Wisła i menagos nam krzyczą 30% więcej. A to jak gramy w niewielkim stopniu zależy od tego jak płacimy. Tak jest u nas od lat. Najlepiej grali jak w ogóle kasy nie było tuż przed przejęciem przez Trio.

Po prostu wyhodowaliśmy sobie grzyba, pasożyta, który wysysa z zawodników ambicję i chęć walki. Zagranie dzisiaj Urygi do Satrustegiego to kwintesencja olania sprawy. Jeżeli kapitan taki daje przykład to o czym tu rozmawiać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując