|
Obyśmy ten następny mecz też w ....e dostali żebyśmy jak najniższe miejsce w lidze zajęli, nie na tłumaczenia -drużyna jest słaba i skompromitowana, remis z grającym zaglebiem w 10 - oczywiście Wisła, nie strzelony karny w 92 minucie? Wisła , trzy czerwone kartki w dwa mecze ? WISŁA , Dwie kontuzje obrońców , czerwo w 4 minucie meczu z gksem I samobój? Wisła, i wiele wiele innych meczów kompromitacji i zenady. DNO ....A
|