Książę Palownik napisał(a):

Niech sobie w du**y wsadzą ten puchar. Dzisiaj pokazali jaka w nich tkwi ambicja.
Cały ten Kutwa to się boi podejść do zawodników GKS-u. On się po prostu boi tak jak dziecko się boi dorosłego agresywnego mężczyzny.
I na takich ananasach my chcemy drużynę budować.
|
Chłop wszedł bo reszta udaje kontuzje? Czym jest gorszy niż Uryga czy Łasicki. Moim zdaniem właśnie taki Kutwa powinien grać. Może się czegoś nauczy.