Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.05.2024, 18:06
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Niech sobie w du**y wsadzą ten puchar. Dzisiaj pokazali jaka w nich tkwi ambicja.

Cały ten Kutwa to się boi podejść do zawodników GKS-u. On się po prostu boi tak jak dziecko się boi dorosłego agresywnego mężczyzny.

I na takich ananasach my chcemy drużynę budować.
Chłop wszedł bo reszta udaje kontuzje? Czym jest gorszy niż Uryga czy Łasicki. Moim zdaniem właśnie taki Kutwa powinien grać. Może się czegoś nauczy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując