Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3962
Stary 18.05.2024, 18:03
Mam dosyć całej tej PRowo marketingowej papki a potem w ryj od takiej GKSy. Nie byłem zwolennikiem zmianh trenerów co 5 minut ale tu nic nie gra. Nie ma pomysłu, taktyki i nie ma motywacji. PIłkarze graja jakby mieli w dupie. Ostatnie mecze to kompletne dno. Kadra nadaje się do czystki. Tylko Rodado żal.
Jesteśmy frajerami a nas Prezio jest dobry tylko w napinki internetowe.
Zamiast ślepo brnąć w swoje zdanie trze ba posłuchać mądrzejszych albo odejść.
I nie, nie zasługujemy na awans. Przestań wiec Panie Jarku wciskać ludziom ciemnotę.
Odpowiedz cytując