Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 18.05.2024, 18:00
Niech sobie w du**y wsadzą ten puchar. Dzisiaj pokazali jaka w nich tkwi ambicja.

Cały ten Kutwa to się boi podejść do zawodników GKS-u. On się po prostu boi tak jak dziecko się boi dorosłego agresywnego mężczyzny.

I na takich ananasach my chcemy drużynę budować.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując