s1mone napisał(a):

Moltenis to był nasz najlepszy stoper od lat, szybki, pewny siebie, skoczny, a przede wszystkim inteligentny boiskowo.
To, że go odpalono po jednym poślizgu to było nieporozumienie....
|
Jego nie odpalono, jeśli mnie pamięć nie myli, to poprosił o transfer z przyczyn osobistych.