Wyświetl pojedynczy post
RAPH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3959
Stary 18.05.2024, 17:51
Nie będzie pieniędzy nie będzie ekstraklasy. Musiałby się Cupial wkurzyć i wrócić albo inny cud nastąpić. A tak to będziemy się kolejny sezon pasjonować pierwszą ligaNa razie szans nie ma. Pewnie zajmiemy najgorszy miejsce. A puchar? Nie wiem czy nie wolałbym tego szczęścia w lidze...
cięzko jest lekko żyć.........
Odpowiedz cytując