|
Trzeba sobie zadać jedno pytanie: czy jakkolwiek zasłużyliśmy na baraże?
Odpowiedź jest jasna.
Zmienić prezesa, później lekko pół składu, zacząć od obrony i próbować znowu. Ten sezon się skończył.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|