Patryko napisał(a):

|
CAŁA obrona jest do wymiany, WŁĄCZNIE z kapitanem Urygą. Gość jest na równi pochyłej z formą od momentu powrotu po kontuzji. No ale tutaj niestety kontrakt jeszcze przez 2 lata, więc na ławkę może być.
|
Kapitan i Legenda na ławkę?

Tak się nie da. Nieważne kto będzie trenerem, przy takich parodystach w obronie i ogrywaniu pseudotalentów nic z tego nie będzie.
Ale biorąc pod uwagę że chcą przedłużyć z Łasickim, to tu nie ma mowy o żadnej refleksji...
@Drozd - taaa, tylko ciekawe skąd pieniądze na tych zawodników. Chociaż taki Moltenis kosztował grosze a wciąga nozdrzem Satrusteguiego, Łasickiego, Urygę...