Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 18.05.2024, 17:46
Patryko napisał(a):Wyświetl post
CAŁA obrona jest do wymiany, WŁĄCZNIE z kapitanem Urygą. Gość jest na równi pochyłej z formą od momentu powrotu po kontuzji. No ale tutaj niestety kontrakt jeszcze przez 2 lata, więc na ławkę może być.
Kapitan i Legenda na ławkę?
Tak się nie da. Nieważne kto będzie trenerem, przy takich parodystach w obronie i ogrywaniu pseudotalentów nic z tego nie będzie.

Ale biorąc pod uwagę że chcą przedłużyć z Łasickim, to tu nie ma mowy o żadnej refleksji...

@Drozd - taaa, tylko ciekawe skąd pieniądze na tych zawodników. Chociaż taki Moltenis kosztował grosze a wciąga nozdrzem Satrusteguiego, Łasickiego, Urygę...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując