nero napisał(a):

|
Nie korzystam z X, ale czy to teraz standard, że prezesi klubów piszą tam co 2 godziny i używają słów takich jak "pierdzielić", "Krfa" i składają zdania typu "Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety" czy znów tylko nas spotkał zaszczyt posiadania prezesa na takim poziomie wypowiedzi?
|
Jeżeli jesteś prezesem Wisły Kraków - tak to standard.