Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3956
Stary 18.05.2024, 17:38
nero napisał(a):Wyświetl post
Nie korzystam z X, ale czy to teraz standard, że prezesi klubów piszą tam co 2 godziny i używają słów takich jak "pierdzielić", "Krfa" i składają zdania typu "Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety" czy znów tylko nas spotkał zaszczyt posiadania prezesa na takim poziomie wypowiedzi?
Jeżeli jesteś prezesem Wisły Kraków - tak to standard.
Odpowiedz cytując