Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 18.05.2024, 17:32
Lepiej, że to się dzisiaj skończy. Na wiosnę nie wygraliśmy dwóch spotkań z rzędu. Nie potrafiliśmy wygrać z będącymi w strefie spadkowej Zagłębiem, czy Resovią. Ten awans został przegrany wcześniej.
Odpowiedz cytując