FraMat napisał(a):

Nie oglądam meczu, więc może ktoś mi powie czy jest wystarczająca recyrkulacja piłki i asymetryczne ustawienie?
Jestem na krótkim wyjeździe w Kołobrzegu więc jutro wieczorem będę na meczu potencjalnych rywali Wisły w przyszłym sezonie: Kotwicy i Hutnika Kraków.
|
Maszyna pracuje na najwyższych obrotach. Jesteśmy blisko wzorca.