Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.05.2024, 17:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie oglądam meczu, więc może ktoś mi powie czy jest wystarczająca recyrkulacja piłki i asymetryczne ustawienie?

Jestem na krótkim wyjeździe w Kołobrzegu więc jutro wieczorem będę na meczu potencjalnych rywali Wisły w przyszłym sezonie: Kotwicy i Hutnika Kraków.
Maszyna pracuje na najwyższych obrotach. Jesteśmy blisko wzorca.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując