|
Nie oglądam meczu, więc może ktoś mi powie czy jest wystarczająca recyrkulacja piłki i asymetryczne ustawienie?
Jestem na krótkim wyjeździe w Kołobrzegu więc jutro wieczorem będę na meczu potencjalnych rywali Wisły w przyszłym sezonie: Kotwicy i Hutnika Kraków.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|