Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3951
Stary 18.05.2024, 17:23
Klub musiał obniżyć loty po tym, jak zostawił go Cupiał. W zasadzie cudem utrzymywał się wysoko jeszcze za Cupiała, a nawet później w czasach Meresińskiego i kiboli. Czy po przejęciu Wisły przez Trio mogło dojść do stabilizacji? Może i mogło, ale nie doszło. Z każdym rokiem jest coraz gorzej. Królewski, który jest 40-letnim dzieckiem bez dużych pieniędzy na pewno tego procesu nie powstrzyma, jeśli go nie pogłębi.



Puchar Polski to wspaniała rzecz, ale traktuje go jako łaskę losu, refleks szczęścia na otarcie łez - a nie sukces klubu czy drużyny.
Odpowiedz cytując