Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 18.05.2024, 17:16
Oczywiście jest tu wina Urygi, ale nie zrozumiem nigdy dlaczego takie stare trepy jak Satrustegui i Frydrych w ekstraklasie faulują w takim momencie meczu, rozumiałbym jakby to była 75 minuta i 0:0, a nie początek meczu i już pod górkę, lepiej by było 0:1 od 5 minuty (a jeszcze jest bramkarz, no i Mbappe w Gieksie nie gra) niż grać w 10-tke.

Żegnam Rude, Ramireza, ale najbardziej chciałbym pożegnać Królewicza, choć to się nie stanie :/
Ostatnio edytowane przez fansorina : 18.05.2024 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując