Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.05.2024, 17:03
Raton i Satrustegui też już nie są Hiszpanami bo są tu pół roku i przesiąkli.
Rude też nie jest Hiszpanem bo przesiąkł Kostaryką.
....a jak byłby tu trener to może ten Goku i inni by coś grali albo by ich nie było bo ten trener by powiedział, że gość jest ch.ja wart i nie ma po co go tu sprowadzać.
Odpowiedz cytując