Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3949
Stary 18.05.2024, 15:20
Ten dziennikarz ma rację.

Jarek otoczył się klaunami na Twitterze, adorują go do obrzydzenia, Jarek uwierzył w swoją nieomylność, wyjątkowość.

Fakt najbardziej oczywisty w tej sytuacji - wagon Hiszpanów i Wisła męczy się drugi sezon w pierwszej lidze, a wielu jeszcze się na to nabiera na politykę odnowienia i nowości.

Tylko zawsze jest pytanie - czy są to naiwniacy, idioci czy może są to wpisy sponsorowane.

To tajemnica Wisły Kraków, Wisły Kraków to tajemnica...

Usłużni dziennikarze krakowscy będący na usługach klubu nie napiszą jak jest.

Trzeba ludzi z zewnątrz bez powiązań.
Odpowiedz cytując