Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3948
Stary 18.05.2024, 15:12
Dla tych którzy nie mają Twittera.- Wawrzynowski stwierdził, że Legia jest źle zarządzana. CD:


Ostatnio edytowane przez azor : 18.05.2024 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując