pepe72 napisał(a):

Jak by nie grali w następnej kolejce to JESZCZE Motor w barażach nie jest.
Jak napisałem, musi czekać na wyniki 3 meczów w tej kolejce, a w przypadku, który opisałem nie będzie mógł przegrać z Podbeskidziem w następnej kolejce.
Owszem, zrobił wielki krok w kierunku baraży ale wk...ce jest pisanie, że "już się dostał".
|
Ok, rozumiem Twoj tok myslenia. Suche fakty, reszta gdybanie, ale ja jestem kibicem Wisly, a my szczegolnie lubimy sobie pogdybac

Obysmy jeszcze mogli sobie pogdybac po dzisiajszym meczu. Oby.