Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 18.05.2024, 11:24
Junca ptrafi dośrodkować, to fakt. Problem z takim Juncą jest, że gra raz na 5-10 meczów bo ma kontuzje, a jak gra częściej to nie ma kondycji b przed chwilą miał kontuzję i dopiero buduje formę. Co prawda kilka fajnych asyst w Wiśle zaliczył ale jakby to rozłożyć na ilość meczów przez te 1,5 roku to co ile asystuje? Raz na 10 kolejek? Wow. Fenomen.

I to jest właśnie patologia w tym klubie. Piłkarze, którzy non stop się leczą, niby mają potencjał ale jak jest potrzebny to albo ma kontuzje albo odwala babole bo wraca po kontuzji, albo pogra 30-50 minut bo trzeba go już zmieniać. W efekcie tworzy się jeden wielki .......nik i nie mam wątpliwości, że taki brak stabilizacji i normalności wpływa na morale całego zespołu.

Gdyby wywalic na śmietnik te Bashe, Junci, Żyry, Bregu, Sapały... przecież to jest 5 kopaczy, na nienajniższych kontraktach. W ich miejsce można by znaleźć albo z 1-2 mega jak na I ligę kopaczy albo 3-4 z potencjałem, zdrowych.
tych 2-4 graczy było by dostępnych w 90-100 % czasu w sezonie (wiadomo, ktorys jakąś kontuzję by zaliczył zapewne na x czasu) a te Junci i spółka, czyli 5 szrotowców gra chociaż łącznie wszyscy z 45 minut co kolejkę?

Porażka. 5 graczy gra za pół gracza. W ich miejsce mogłoby być 2-4 graczy co by grało co kolejkę łącznie 180-360 minut.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując