|
Junca ostatnio odpierdzil mega maniane z tym karnym - to fakt. Natomiast nie zmienia to faktu że nakrywa takiego Szota czapką. Dawidowi nie można odmówić zaangażowania i względnie dobrej grze w obronie, natomiast on kompletnie nie umie nic poza tym. Każde jego zagranie ofensywne w zasadzie kończy się stratą, chyba że zagra do najbliższego na dwa metry i pójdzie na obieg po linii. Hiszpan jednak już nie raz pokazał że grać w piłkę potrafi a przede wszystkim potrafi najlepiej dośrodkować z całej drużyny co już niejednokrotnie dało nam punkty które trzymają nas jeszcze w grze.
|