kbr napisał(a):

Te 3 ostatnie mecze są jakimś papierkiem lakmusowym. Ale w czasach kiedy mieliśmy Żurawskiego i Frankowskiego byliśmy niewygodnym rywalem dla każdego. Tylko, że to nijak ma się do obecnych czasów
|
Nawet bez meczy z ery Cupiała mamy dwa razy więcej zwycięstw nad nimi.Wiadomo że staty nie grają, trzeba zagrać dobre spotkanie żeby zdobyć 3pkt.