kbr napisał(a):

Te 3 ostatnie mecze są jakimś papierkiem lakmusowym. Ale w czasach kiedy mieliśmy Żurawskiego i Frankowskiego byliśmy niewygodnym rywalem dla każdego. Tylko, że to nijak ma się do obecnych czasów
|
Dla każdego? Chyba nie pamiętasz spotkań z Odrą Wodzisław
