|
Oglądałem ostatnie 20 minut meczu Znicza z Płockiem. Oni wyglądali, jakby grali na zwolnienie trenera, serio. My przegrywamy, remisujemy, ale jest w naszej grze chociaż zalążek czegoś dobrego. W dzisiejszej grze płockiej Wisły nie było niczego.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|