Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 17.05.2024, 19:52
Oglądałem ostatnie 20 minut meczu Znicza z Płockiem. Oni wyglądali, jakby grali na zwolnienie trenera, serio. My przegrywamy, remisujemy, ale jest w naszej grze chociaż zalążek czegoś dobrego. W dzisiejszej grze płockiej Wisły nie było niczego.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując